Genel

indir.com şimdi İngilizce versiyonu ile yayında!

Türkiye’nin popüler yazılım, uygulama ve oyun indirme sitelerinden birisi olan indir.com ingilizce yayın haytına başladı.

2011 yılından bu yana Türkçe yayınlanan ve son zamanlarda yayınladığı gündeme dair haberlerle, özellikle teknoloji ile ilgilenenlerin favori sitelerinden biri olan indir.com, global oyuncularla savaşmak için kolları sıvadı.

İmza İnternet Teknolojileri Yönetici Ortağı Hasan Yaşar “Özellikle Türk girişimcilerin yurt dışına yönelik yazılımlarına ve uygulamalarına öncelik veriyoruz ve yabancı pazarlarda tanıtılmalarına katkı sağlamayı istiyoruz. Türk yazılım ve oyun sektörü yurt dışında ne kadar gelişirse, tüm sektörlerimizin bundan o kadar fayda sağlayacağını düşünüyoruz.” değerlendirmesi yaptı.

Hasan Yaşar’ı güzel düşüncelerinden dolayı tebrik ediyorum ve indir.com’a başarılar diliyorum.

Şöyle de bir referans olayım: indir download

Bir önceki yazımız olan Google Adsense Optimizasyonu başlıklı makalemizde adsense ve optimizasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Sedat Deniz

2008 yılında yerel işletmelere freelance web site içerik yönetimi, seo ve sosyal medya danışmanlığı yaparak sektöre giren Sedat Deniz, Net Ticaret, Natro gibi teknoloji şirketlerinin dijital pazarlama departmanlarında çalıştı. Digibus Agency'de Proje Yöneticisi, Dörtgen Dış Ticaret'te E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Yöneticisi pozisyonlarında bulunan Sedat Deniz, profesyonel iş yaşamına 2016 yılından bu yana, Dünya Gazetesi’nde Dijital Kanallar Yöneticisi olarak devam etmektedir.

1 yorum

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.