Genel

En İyi Hosting Firmaları Karşılaştırması

hosting

Web siteniz için hosting almadan önce Hosting firmaları karşılaştırma sayfasından firmalar ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Web siteniz için hosting alırken, hosting firmasının kaliteli bir hizmet sunduğundan emin olmalısınız. Bunu da ancak müşteri yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Yıllardır çeşitli projeler için zaman zaman farklı hosting firmalarından hosting hizmeti almış biri olarak, size aşağıda adı geçen hosting firmalarını önerebilirim. Olumlu ve olumsuz yanlarını kendiniz değerlendirerek bir seçim yapabilirsiniz. Daha geniş bir zamanda firmalar ile ilgili yorumlarımı yazacağım. Yazdıkça da bu sayfaya yazı linklerini ekleyeceğim.

Yerel Hosting Firmaları

1 markum net

2 sadece hosting

3- natro hosting

4 radore hosting

5 net internet

Yabancı Hosting Firmaları

1 hostgator

2 iweb

3 justhost

4 dreamhost

5 godaddy

Bir önceki yazımız olan Medium Deneyimim ve WordPress'e Dönüşüm başlıklı makalemizde medium ve wordpress hakkında bilgiler verilmektedir.

Sedat Deniz

2008 yılında yerel işletmelere freelance web site içerik yönetimi, seo ve sosyal medya danışmanlığı yaparak sektöre giren Sedat Deniz, Net Ticaret, Natro gibi teknoloji şirketlerinin dijital pazarlama departmanlarında çalıştı. Digibus Agency'de Proje Yöneticisi, Dörtgen Dış Ticaret'te E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Yöneticisi pozisyonlarında bulunan Sedat Deniz, profesyonel iş yaşamına 2016 yılından bu yana, Dünya Gazetesi’nde Dijital Kanallar Yöneticisi olarak devam etmektedir.

1 yorum

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • markum hosting kullanıyorum,tamamen işe yaramaz “teknik” ekibi var. Sağolsunlar tüm taleplerimi cevaplayıp sözde yardımcı olup kapatıyorlar!