Genel

En iyi hosting firmaları

hosting firmaları

Türkiye’de internet kullanım oranı her geçen gün artıyor. Bu artışa paralel olarak hosting pazarı da büyüyor. Türkiye’de özellikle son 5 yılda kendini gösteren web girişimleri ile, artan hosting ihtiyacına cevap vermek için hosting firmaları da veri merkezi yatırımlarını artırıyor.

Türkiye’nin en büyük pazar payına sahip hosting firmalarına bir göz atalım:

hosting firmaları

Bu grafik sadece pazar payına göre hosting firmalarını gösteriyor. Fiyat, performans, destek kriterlerine göre ayrıca bir değerlendirme yapacağım. 33

 

Bir önceki yazımız olan Medium Deneyimim ve WordPress'e Dönüşüm başlıklı makalemizde medium ve wordpress hakkında bilgiler verilmektedir.

Sedat Deniz

2008 yılında yerel işletmelere freelance web site içerik yönetimi, seo ve sosyal medya danışmanlığı yaparak sektöre giren Sedat Deniz, Net Ticaret, Natro gibi teknoloji şirketlerinin dijital pazarlama departmanlarında çalıştı. Digibus Agency'de Proje Yöneticisi, Dörtgen Dış Ticaret'te E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Yöneticisi pozisyonlarında bulunan Sedat Deniz, profesyonel iş yaşamına 2016 yılından bu yana, Dünya Gazetesi’nde Dijital Kanallar Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Yorum ekle

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.