Genel

En iyi wordpress Seo Eklentisi

wordpress seo

WordPress Seo eklentisi kullanmak istiyorsanız, wordpress için en iyi seo uygulaması semperplugins tarafından geliştirilen All in seo pack.

WordPress All in seo eklentisini sitenize kurarak anasayfa ve her sayfa için ayrı ayrı başlık, açıklama ve anahtar kelimeler girebilirsiniz. Ayrıca siteniz için noindex parametresini eklenti ayarlarından düzenleyebilirsiniz.

WordPress için ücretsiz seo eklentisi olan all in seo hoşunuza giderse geliştiriciye paypal üzerinden bağış yapabilirsiniz. Bağış yapmanın diğer yolu da All in seo pro eklentisini satın almak. All in seo pro ile standart sürümdeki ücretsiz özelliklerin yanı sıra sitemap oluşturucu, performans modülü, hızlı meta düzenleme ve geliştirilmiş arayüz gibi ek avantajlara sahip olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Medium Deneyimim ve WordPress'e Dönüşüm başlıklı makalemizde medium ve wordpress hakkında bilgiler verilmektedir.

Sedat Deniz

2008 yılında yerel işletmelere freelance web site içerik yönetimi, seo ve sosyal medya danışmanlığı yaparak sektöre giren Sedat Deniz, Net Ticaret, Natro gibi teknoloji şirketlerinin dijital pazarlama departmanlarında çalıştı. Digibus Agency'de Proje Yöneticisi, Dörtgen Dış Ticaret'te E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Yöneticisi pozisyonlarında bulunan Sedat Deniz, profesyonel iş yaşamına 2016 yılından bu yana, Dünya Gazetesi’nde Dijital Kanallar Yöneticisi olarak devam etmektedir.

2 yorum

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.