Sedat Deniz

Ben Sedat Deniz.

Doğum günüm 21 Haziran.

Evliyim, Yiğit Alp isminde bir oğlum var.

2008 yılından bu yana teknoloji ve dijital medya sektöründe, Türkiye’nin önde gelen firmalarında Sosyal Medya Uzmanı, Seo Uzmanı, Sosyal Medya Proje Yöneticisi, Dijital Pazarlama Yöneticisi gibi farklı pozisyonlarda çalıştım.

Dijital dünyada kendimi geliştirmek için çeşitli eğitim programlarına katıldım. Ayrıca internet üzerinden sürekli araştırmalar ve uygulamalar yaparak, iyi seviyede Photoshop, html, css ve

<?php $kyk = “kendime yetecek kadar”; echo $kyk; ?> php öğrendim. Bu dönemde html ile başlayan ‘ilk web site’ serüvenim Joomla, WordPress, SMF, Mkportal, Opencart ve Magento ile devam etti.

Bu süreçte haber portalları, forumlar ve sosyal ağ siteleri gibi projelerim olduysa da bunların bana en büyük katkısı yeni şeyler öğrenmek ve hatalarımdan ders çıkarmak oldu. Mesleki deneyimlerim ve daha iyi işler yapmak için hiç bitmeyen kendimi geliştirme isteğim, beni her zaman bir adım öne taşıdı.

2008-2011 yıllarında freelancer olarak yerel işletmelere web site içerik yönetimi, seo ve sosyal medya danışmanlığı yaptım. Başta yalnız çalışma fikri sıcak geldiyse de ilerleyen süreçte ekip ruhu ile çalışmanın daha inovatif işler yapabilmenin öncelikli kuralı olduğunu anladım.

İş hayatımın kronolojisi:

  • 2009-2011 döneminde Levent Ticaret’te staj yaptım ve sonrasında Teknik Destek Uzmanı olarak çalışmaya devam ettim.
  • 2011 yılında Net Ticaret’te müşteri destek uzmanı olarak çalıştım.
  • 2012 – 2013 Çizgi Telekomünikasyon – Natro’da Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştım.

2014 yılında vatani görevimi Şırnak/Silopi/Kavaközü/Bostancı Hudut Karakolu’nda yerine getirdim.

  • 2015 yılında Digibus Digital Business Development Agency’de Proje Yöneticisi olarak çalıştım, burada kısa sürede tabiri yerindeyse tüm paslarımı atarak sektöre yeniden ‘Merhaba’ dedim!
  • 2015-2016 yılında Dörtgen Dış Ticaret’te E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Yöneticisi görevini üstlendim.
  • Profesyonel iş yaşamıma 2016 yılından bu yana, Türkiye’nin ilk ve tek ekonomi gazetesi olan Dünya Gazetesi’nde Dijital Kanal Yöneticisi olarak devam ediyorum.

Fırsat buldukça blogumda dijital pazarlama ve yeni teknolojiler ile ilgili bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum ama rutin iş koşturmacası ve kalan zamanlarımda ise canım oğlum Yiğit Alp ile vakit geçirdiğim için blogu ihmal ediyorum.